Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónapja diétázom (nem...

2 hónapja diétázom (nem koplalok) és tornázok, viszont 3 naponta van csak "dolog", eddig mindennap volt, teljesen lelassult az anyagcserém, pedig napi 5-6x eszek, ajánlanátok vmit amitől picit gyorsulna?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

- napi minimum 2 liter víz vagy cukormentes tea (a zöldtea kifejezetten jó az emésztésre)

- natúr joghurt

- zabkorpa, zabpehely, búzakorpa, lenmag (joghurtba keverve édesítővel nagyon fini)

- esetleg kefír

- sok sok zöldség és gyümölcs


Persze ezek csak akkor érnek valamit, ha tényleg iszol rendesen, különben a sok rost megdagad a belekben és úgy okoz székrekedést. Egyébként nekem még a 15 napos activia kúra segített. (nem reklám :D)

2010. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod amiket javasolnak,de olyan/annyi a székleted nem lesz mint régen. Mert kevés ételből csak kevés salakanyag van . Ha visszatérnél a faláshoz,na akkor újra visszatérnének a szép nagy adagok is.
2010. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az utolsóval. Ha normálisan fogyókúráznál, akkor inkább naponta többször kellene menned, hiszen eddig elvileg több szénhidrátot és kevesebb rostot ettél, a fogyókúrában pedig növekedni kellett volna ezek mennyiségének.
2010. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Vigyél be több rostot, zöldség gyümölcs vagy tarts csaló napot!
2010. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Joghurtot neked! És ha repülnek a kövek, akkor is azt mondom: jó erős kávékat, pl. k*rva erős törököt! ☺ Csak ne éhgyomorra, mert tönkre teszi a gyomrod.. Hanem rögtön kaja után, a hatás nem marad el!
2010. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de sajna egyik sem segít szerintem, mert ezeket mind csinálom, több rost, kávé 1000-el, amúgy is kávés vagyok, és joghurtozok is! Várnám a megmentő választ! köszönöm nektek
2010. máj. 19. 12:21
 7/13 anonim ***** válasza:
zabkorpa lenmag plusz sok folyadék tuti hatás.hidd el ha minden reggel eszel egy kanálnyi őrölt lenmagot 1 órán belül meglesz a hatása.
2010. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utsónak köszi kipróbálom!
2010. máj. 19. 12:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy ha reggel meleg tejjel készült zabkását eszek, hamar megvan a hatása. De mondom, a sok sok folyadék nagyon fontos, amíg nem ittam eleget, addig nekem is székrekedésem volt. Fontos még a mozgás is, az is beindítja a beleket.
2010. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem a mecsék tea segitett.Fogyi tea sajnos nekem is vannak ilyen gondjaim ez a tea segit azota minden nap van. A gyogyszertárban kapható
2010. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!