Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van hasmenésem minden...

Miért van hasmenésem minden nagyobb étkezés után?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve. Ha egy picivel is többet eszem, mint amennyit kívánok (főleg a nap első étkezésekor), az 10 perc múlva távozik... mit lehet ilyenkor tenni? Ez normális? Lassan alig merek többet enni reggelire néhány falatnál.
2011. márc. 27. 19:35
 1/5 Tinker Bell ***** válasza:
Nem az étel mennyiségével van baj, hanem azzal, hogy gyorsan eszel vagy túl zsírosat, olajosat.
2011. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem lehet, hogy nemrég beteg voltál(az antibiotikum miatt lehet hasmenésed)? szerintem reggelire vagy vacsorára egyél kefirt/joghurtot egy kis müzlivel, hátha segít!
2011. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de sajnos

1. Nem..nem szedtem antibiotikumot mostanában... 2. és nem csak az olajos-zsíros kajáknál áll fenn ez a dolog. :(

2011. márc. 27. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam a férjem ilyen, ha páriszit, vagy bolti művackot eszik. Egyszerűen a szervezete rögtön jelzi, ha valami mű.

De anyukámnak is ilyen volt és neki epebaja, meg hasnyálmirigy baja volt. Amint evett, vagy hányt, vagy ment a hasa.

2011. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ételallergiától is lehet.
2011. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!