Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hízhatnék úgy, hogy...

Hogy hízhatnék úgy, hogy közben ne ártsak az egészségemnek?

Figyelt kérdés
167 centihez 55 kiló vagyok. Ez elvileg normális, de voltam én már 58 is, és sokkal jobban néztem ki. Leesnek rólam a gatyáim... Normálisan étkezem, napi 4-5 alkalommal, zsíros tejet iszom, abból is elég sokat. Nem akarok ártani magamnak, de jó lenne 1-2 plusz kiló, de nem izomból, mert nem tetszenek az izmos nők, amennyi kell annyi van. :)
2011. ápr. 23. 12:49
 1/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok önbizalomhiányos meg ilyenek, meg ne gyertek azzal hogy senkinek se jó az ami van, aki vékony hízni akar, aki nem az fogyni, sajna ilyen az emberi természet. :D De sokan mondták már és én is látom, hogy jobban néztem ki úgy. XD
2011. ápr. 23. 12:55
 2/4 anonim ***** válasza:
hát egy kicsit pedig muszáj ártanod. Sok hízlaló kaját, sütiket kell enned, persze emellé egészséges ételeket is
2011. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
McDonalds-os kajával :D
2011. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is tettem fel már ilyen kérdést, azóta sikerült híznom is egykicsit. Nekem javasolták a gyorskaját, de azt én nem szeretem. Ha te igen, egyél nyugodtan többet, mint egy átlagos ember, ne izgulj, nekünk nem árt annyira :) Bár nem tdom, mennyire használ, én ugye nem próbáltam.

Én sokáig földimonyorót, napraforgómagot meg ilyesmit ettem mézzel leöntve desszertnek, állítólag jól lehet tőle hízni. De igazán akkor kezdtek feljönni a kilók, amióta kijöttem külföldre és teljesen más típusú kajákat eszem, mint otthon. Sokkal több friss zöldséget ecettel, olivaolajjal, sok gyümölcsöt és kevesebb szénhidrátot. Hihetetlennek tűnik, de azóta tényleg többet mutat a mérleg és a gatyák is rajtam maradnak :)

2011. ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!