Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételeket főzhetnék a...

Milyen ételeket főzhetnék a lányomnak akinek 2 napja megy a hasa? Főtt krumplihoz van valami köret amit ilyemkor lehet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem kellene ennie mást most szerintem. Esetleg enyhe sós vízben főtt sovány húst mellé. Háztartási keksz és tea. Aztán, ha javul, fokozatosan mást is enni. A teába szoktam tenni én még egy csöpp sót is. De mitől van hasmarsa? Mert ugye nem mindegy az sem.
2011. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legjobban bevált nálunk: a főtt rizs, kis sóval, üresen. A főtt krumpli is jó (nem annyira), magában.
2011. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ma voltunk dokinál. Nem tudni mitől van.

2 napja barna rizst és főtt krumplit eszik teával.

De már nagyon unja...

Most azt mondja,hogy valami mást szeretne enni.

2011. ápr. 29. 16:40
 4/8 anonim ***** válasza:

egyen banánt, ami a hátránya, hogy hirtelen telít de fél óra mulva éhesebb vagy :(

vegyél neki holland kakaóport. bármelyik kis üzletben kapható elvileg :o) de tényleg a hollandot vedd, kis kiszerelésben vmi 200-300 ft között van, na az majd megfogja.

2011. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tetris ***** válasza:
Almakompót?
2011. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
barnarizs párti vagyok, de ebben az esetben a fehér jó!!! (volt az rizsnyák - teljesen szétfőtt rizs-kisbabáknak hasmenés ellen) nem is nagyon kéne más, csak fekete tea kis citrommal (cukor nélkül)
2011. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

almakompót, almachips, sós vízben főzz egy kis tésztát ki, esetleh hozzá párolj egy ki brokkolit, répát

főtt krumpli az jó

kekszek, sósak, ropi, almár reszelj le egy kis mézzel keverd össze

2011. ápr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tényleg : reszelt alma az nagyon jó!

[off: a barnarizs és krumpli meg a barnakenyér:

a 3 semmilyen kombinációban együtt nem jó! nem emészthető]

2011. ápr. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!