Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi bajom lesz ha megeszem egy...

Mi bajom lesz ha megeszem egy radírt?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek. Megszeretnék enni egy radírt, de előtte tudnom kell mik a veszélyei.
2011. máj. 17. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
:D:D:D
2011. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Semmi. Én már többet is megettem kiskoromban. XD
2011. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

6-8 évesen azzal szórakoztunk, hogy ki mit esz meg. Ettem már papírt, meg radírt is, de őszintén szólva ne próbáld ki, mert nagy baj lesz...



...rossz az íze!!!! Nagyon, olyan gumi íze van. De nagyon sz*r. Egyél inkább gumicukor radírt.:D

2011. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De lehet belőle komolyabb bajom, minthogy nem fog ízleni?
2011. máj. 17. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:

miért akarod megenni?ezt én nem értem...de szerintem ne edd meg, mert azt nem arra készítették, hogy megedd, nem is olyan tiszta dolgokból készül, kitudja miből, miként készítették...lehet, hogy vki éppen rátüsszentett:S

íze sincs...valamint lehet nem tudod megemészteni...és akkor gond van...

felejtsd el...ha fogadásból vagy menőségből akarod megenni, nem ér az egész annyit...

remélem segítettem:)

2011. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy illatos radírt ettem meg kiskoromban, de kikakiltam az összerágott darabokat. Ha bent marad az nem biztos h jó.... én nem kockáztatnék.
2011. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
És az baj ha a kutya eszi meg a radírt????
2015. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!