Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatok ha Béres...

Hogyan hízhatok ha Béres cseppet nem szedhetek autoimmun betegség miatt? SOS

Figyelt kérdés

Crohn betegségem van, nehezen szívódnak fel az ételek is, Béres cseppet nem szedhetek, mert immunrendszergyengítő gyógyszert szedek a betegségemre. Mit csináljak, hogyan hízzak?

172 cm magas vagyok és 52 kg, 17/L

Kösyönöm!


2010. nov. 30. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Gyógytápszer-magas kalóriával,sok vitaminnal,napi 3x2 dl majdnem 1000 kal+evés
2010. nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Melyekre gondolsz konkrétan? Ittam már a nutridrinket, isosource-t, és a modulen ibd-t, de kicsit herótom lett tőlük, lehet kombinálni kéne valamivel..
2010. nov. 30. 14:49
 3/16 anonim ***** válasza:
Segíteni nem tudok, de megnyugtatásul megírom, hogy a Béres-csepp nem hízlal.
2010. nov. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha önmagában szednél sok B-vitamint, akkor elképzelhető hogy tudnál hizni, mert annak igy olyan hatása lenne. De inkább azt tanácsolom, keresd fel Budapesten Dr Lenkei Györgyöt, aki a másik Lenkeinek a testvére, mert konkrétan tudom, hogy az ő keze alól már került ki gyógyult Chron-beteg. Mellesleg én ugy hallottam hogy a Bérestől is hiztak néhányan, és pontosan azért lehetett ez igy, mert az abban lévő B-vitaminok mellé csak nagyon kevés a C-vitamin. Sok szerencsét!
2010. nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A betegség mióta tart és milyen stádiumban van? Fontos ezt tudni, hogy megoldást lehessen találni. Az okot kell kezelni, nem a tünetet, mert ezzel árthatsz is magadnak.
2010. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Dr.Nagy válasza:

Tanácsolom a Lenkei vitaminok közül az Erős prémiumot! Garanált a hatás, több betegem tapasztalata alapján mondom ezt!

Üdv.:

Dr.Nagy

2010. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne automoimmum betegségben Béres cseppet szedni? Erősödnek a tünetek? Próbáltad? Anyukámnak Lupus-a van és mégis szedhet Béres cseppet.
2010. dec. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem 172-höz az 52 nem olyan gáz. Én 180 cm vagyok és 53 kg. Elég sovány, dehát mit tegyek. AKi ilyen alkat az az életbe nem fog meghízni mert nem olyan típus.
2010. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A fogyást az idézi elő, hogy a B12 vitamin és a folsav nem tud felszivódni. Miért tenne kivételt a mesterségesen előállított, drága vitaminokkal szemben? Hatása ideiglenes, vagy tartós?
2010. dec. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Lenkeitől próbáltuk már azt, de sajnos nem volt eredménye..

AMúgy kb 4éve tart a betegség, jelenleg tünetmentes vagyok, a nyáron napi 4-5x-i hasmenésem volt, amiatt fogytam, és nem tudok visszahízni.. amúgy kezelve van, járok a Heim pálba, gyógyszert is kapok rá(Imurant) ezért nem kaphatom a Béres cseppet, mert az Imuran pont gyengíti az immunrendszerem, Béres csepp meg erősítené..

2010. dec. 6. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!