Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van ez a spanyol "halálos"...

Van ez a spanyol "halálos" uborka vagy nemistudom miez. Csak félfüllel hallottam a tvben most mi is ez?

Figyelt kérdés

Valami uborka ami spanyolországból érkezett németországba és vmi fertőzés volt. na most mivel én hipohonder vagyok, persze azonnal bekébzelem!

Semmilyen uborkát nemettem nem is szeretem. de viszont paradicsomot és paprikát fogyasztottam tegnap és ma. Kaposváron a Tescboban vettem !

Lehet valami bajom?

Persze amíg el nem csitul ez a "láz" csak olyan zöldséget eszem amit itthon termesztenek a szüleim.

Légyszíves normális válaszokat !


2011. máj. 28. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi bajod! :)
2011. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :))

Anyu is apu is nagymamám is mondja de sajnos ez nem sokat segít :/

Várom még a válaszokat :))

2011. máj. 28. 18:53
 3/8 anonim válasza:
Ha teheted nagyon alaposan mosd meg a zöldségeket,akár (amit lehet) hámozd meg vagy párold meg és akkor nem lesz semmi baj. Meg FONTOS,hogy kizárólag magyar termékeket vegyél. ezeket legtöbbször a zöldségpiacon tudod megvenni. Kérdezd meg/érdeklődj,hogy honnan származik az adott áru. Jó egészéget! :)
2011. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
És kerüld el a német boltokat. pl.: Lidl meg hasonlók. Semmilyen német és spanyol termékeket ne vegyél. Nyugi! :)
2011. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mondom, tescoba vettem kaposváron nem lidlbe :))

megmostam őket megsuvickoltam és úgy fogyasztottam

remélem nem lesz baj :((

2011. máj. 28. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:

nem halálos, csak hasmenést okoz


de a magyar terméket vedd meg a boltban vagy a piacon, szóval bárhol veszed, a magyart vedd


egyébként pár hete már nem importálnak külföldről hozzánk, mert a hazai termés beindult :)

2011. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi azt vettem :)

és igen már tényleg nincs import áru szval kicsit azért nyugodtabb lettem :))

2011. máj. 29. 10:10
 8/8 anonim válasza:
2012 közelebb van mint gondolnád!!! :O
2011. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!