Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék hízni? (tippek,...

Hogy tudnék hízni? (tippek, receptek minden jöhet)

Figyelt kérdés
Nagyon vékony és sovány vagyok. HOGY TUDNÉK 1 HÓNAP ALETT 7-8 KILÓT HÍZNI? Tudom, hogy furán hangzik, de nagyon elégetetlen vagyok magammal.. közeleg egy nagy ünnepség, ami fontos a családomnak és valami koktél ruhát szeretnék felhúzni, csak az a baj, hogy nem állnak jól.. muszáj lenne híznom. Segítsetek!
2011. máj. 30. 14:08
 1/6 anonim válasza:
Az a baj, hogy ha túl gyorsan hízol sokat, az csak zsír lesz, és semmi izom. Szerintem jobban járnál, ha sok fehérjét ennél, és elkezdenél arra hajtani, hogy izmosabb legyél, mert a zsírpárna nem feltétlenül csábító.
2011. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt rossz rovatba irtad... nem taplalkozas rovatba kellene, hanem, szabadido, sportolas... menj el uszni, bicajozni stb. az izom jobb mint a zsir (es sulyra is nehezebb):D


termeszetesen megjon az etvagyad is ha mozogsz:D

2011. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Valamilyen étrend, hogy mit egyek: reggel, délben, délután, este? Légyszi!!
2011. máj. 30. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ismered a mondást, de hogyha nem akkor itt van:

Étkezz így: Reggelire mint a király, ebédre mint a polgár, és vacsorára mint a koldus!

Az a lényeg hogy egyél normálisan és mozogj sokat!! Utálom azokat az elveket, hogy "nem ihatsz cukros üdítőt ha fogyni akarsz, meg éljél búzafűlén meg korpás kenyéren", bevallom őszintén, zabáltam a pizzát és salátát (csak azért mert ezek a kedvenceim, persze magyaros pizza a szalonnától elkezdve a hagymán át a kolbászig minden volt rajta) vedeltem a cukros üdítőket, DE heti 4szer konditerem, otthon edzés, kutyámmal naponta egy-másfél óra kocogás. Úgy lement 8 kiló egy hónap alatt mint a parancsolat!


23/N

2011. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó:


Nem tűnt fel, hogy a kérdező HÍZNI akar nem fogyni? :)


kérdező:


Egy hónap alatt ennyit hízni egészségtelen (pláne, ha pl. 60 kiló körül vagy).

Ha nem akarsz nagyon veszélyes és amúgy teljesen hasraütött válaszokat kapni akkor felkeresel egy dietetikust egy étrendért (már 5.000-ért is megcsinálhatják neked személyre - testalkatra - stb-re szabva!) és felkeresel egy személyi edzőt és rámozogsz. Fontos, hogy miként mozogsz rá, mert ha nem tömegnövelő edzést csinálsz akkor adtál a szarnak egy pofont!

2011. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És milyen tömegnövelő edzések vannak?:)
2011. jún. 22. 02:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!