Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Igaz még 1 hónap! De már a...

Igaz még 1 hónap! De már a karácsonyi menün jár az eszem, hogy mit készítsek! Esetleg tippek, ötletek, receptek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Stefánia(hosszúfasírt),Karaj kolbival töltve.,SAjtal-gombával töltött rántott szelet,Kukoricasali,Burgonyasali majonézes(tojással,hagymával)Egész csike májtöltelékkel.

Beigli,Püspökkenyér,Pogi.

2010. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Már akinek futja minderre :-(((((
2010. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

második, nem csak te vagy ebben a helyzetben...


amúgy nálunk a karácsonyi rétesem lesz: töltelék darált háztartási keksz, kis méz, tej, aszalt áfonya, dió, narancshéjreszelék, citromhéjreszelék....


csinálok tojáslikőrt


meg valószínűleg valami halat sütök + húst + zöldségköret

2010. nov. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

1.vagyok.Sajnálom én is azokat akinek nem telik sokra.

Mondjuk én megbecsülöm a kicsit is.(Nem feltétlen fogok mindent én sem megsütni,meg szerencsére az anyoséknál szoktunk enni és amugy is ketten vagyunk nekünk nem kell nagy hajcihő.)Ezt csak példának irtam h miket szoktunk enni.

Én is elszörnyülködök amikor látom h valakinek még fára sem telik,meg az ünnepi kaja kb.paprikáskrumpli.Elég szomorú hogy ez így van.Azoknak a szülöknek sem lehet künnyü akik nem tudnak enni akár egy csokit a gyerekeknek.Szemét egy világ van.Nem is értem azokat akiknek van étel az asztalon és van fedél a fejük felett mért siránkoznak.Én mindig ezekre gondolok ha kicsit nehezebb időszak van.Mindig meg kell látni a jót is és akkor észreveszi az ember h nincs is olyan rossz helyzetben mint sok más ember.

2010. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
desszertnek csinálj hókiflit:D
2010. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
75%
Nincs anyósom :-) szerencsére. De a fizum (60 ezer) mellé sem lesz jutalom. Halvány fi....om sincs, hogy a gyereknek ilyen kis kevés pénzből mire futja majd. Na a vacsora az meg a másik gond. A fa évek óta műből van, úgyhogy arra nincs gond. Szemét egy világ az biztos....
2010. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsó, nézz körül a vaterán meg a teszveszen vagy az ebayen, jó cuccokat lehet olcsón kifogni
2010. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Köszi, nem ruhaproblémáink vannak... De nem ez a téma, hanem a Karácsnyi készülődés.
2010. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
nem ruhára értettem, én az utóbbi két évben az aukciós oldalakon vettem ajándékot szinte mindenkinek, volt, hogy a bolti ár negyedéért könyveket pl ;)
2010. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Köszi, körülnézek.
2010. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!