Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon kéne a segítségetek?

Nagyon kéne a segítségetek?

Figyelt kérdés

anyukám lassan egy hete nem tud kakálni kb 2 percenkénr fáj a hasa szenved most vettem neki székletlazítót de ez így nem állapot segítenétek mit tehetne hogy normális legyen s zéklete?

Itt most nem arra vagyok kíváncsi hogy egyen sok gyümölcsöt vagy kefirt mert azt már javasolták de az hosszutávra jó.

Nekem valami rövidtávú megoldás kéne arra hogy tudjon kakálni.

Köszi mindenkinek aki nomrálist választ ad


2011. jún. 3. 05:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hashajtó, gyógyvizek (pl.Mira, Hunyadi víz) sem segítenek??

Súlyosabb esetben akár bélelzáródása is lehet amibe belehalhat ha nem jut azonnal orvoshoz, hogy megműtsék.

2011. jún. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a hashajtók és társaik nem használnak, akkor marad az orvos, és a beöntés.

Ilyenkor már az se sokkal jobb, ha végre sikerül, mert valószínűleg szorulása is van már, és akár végbélrepedés, vagy aranyér is lehet a vége.


Orvos.

Ő meg ad szakszerűen beöntést.


A helyedben mással nem próbálkoznék. Azért sem, mert annak OKA van, ha egy hete nem volt sikerélménye.


A későbbiekben meg vegyél neki korpatablettát, az segít a gondon, nem drága, és az idősek már nem igen fognak változtatni az étkezési szokásaikon. Erre inni is kell, tehát a folyadékbevitelt is részben pótolja.

2011. jún. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menjen anyukád orvoshoz,mert az ilyen nem játék.

Menjetek el a házi orvoshoz vagy ha ő éppen nem rendel,akkor ügyeletre,ahol megtudják nektek mondani,hogy mit tegyetek....

2011. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvos mindenképpen.
2011. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!