Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kakaó-allergia, vagy szerintet...

Kakaó-allergia, vagy szerintetek mi?

Figyelt kérdés
Ha megeszek egy tábla csokit (nem tom sok-e) megy a hasam. Ugyan itt lyukadtam ki ma is (pontosabban kb fél-1 óra múlva a wc-n), macskás(szerencsi) kakaóporból és tejből csináltam csokiszirupot... Érdekes, amikor nestlé kakót készítek attól semmi bajom (reggel éhgyomorra este ihatom)
2011. jún. 11. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Romlott volt a tej.
2011. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az biztos nem
2011. jún. 11. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha a Nestlétől nem volt bajod, de a Szerencsitől igen, akkor a Szerencsi volt romlott vagy nem tudom.
2011. jún. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és a táblacsokitól mért van bajom?
2011. jún. 11. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbálja ki hagyományos tejjel. Lehet laktózallergia.

Jobbulást:

d.D.

2011. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunrise ***** válasza:

a csokoládék is mind-mind más országrészről származó kakaóbabból készülnek, meglehet hogy a te esetedben nem mindegy hogy milyen.

tapasztald ki hogy melyiktől nincs bajod és azokat fogyaszd.

:)

2011. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
laktózallergiám nincs, mert tejjel nincs bajom:s gyanakszom a kakaóvajra:s arra gondoltam, lehet a nestlé 1-2 kanálban még nincs olyan nagy mennyiség, így nem jön ki.. Viszont nagyobb mennyiség elfogyasztásakor igen.. vagy vmi összetevőre lennék allergiás
2011. jún. 11. 22:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasonlítsd össze az összetevőket és a gondot okozókban van azonos, akkor az a gond, ha nincs akkor valamelyik összetevő aránya okozza a gondot, amúgy teljesen lehetséges a kakaóra való allergia, de van sok minden más is, ami gondot okozhat. A tej sem kizárható csak nem mindig okoz gondot.
2011. jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!