Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az a baj, hogy nagyon sokat...

Az a baj, hogy nagyon sokat eszem es egyaltalan nem hizom pedig ram ferne, valaki megtudna mondani nekem, hogy ez mert is van igy?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokat eszel? Csak hiszed! Mindig lehet többet enni mint ezelőtt...
2011. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 neewollah ***** válasza:

Sportolsz vmit?Meg mi az a "sokat eszem" mondjuk?

Lehet amúgy szimplán alkati dolog,rosszabb esetben pajzsmirigy túlműködés-kezed nem szokott nagyon remegni,pulzusod nyugalomban nagyon magas lenni,izzadni?

2011. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok egész nap csak eszek és nem látszik meg rajtam.
2011. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi laz semmi izzadas nincs itt ..egyszeruen nem ertem hogy mi a bajom mert tenyleg eszem egesz nap csak ragcsalok es mind olyan dolgokat amiktol mas ember jol megtudna hizni de nekem egyszeruen nem sikerul ..
2011. jún. 26. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod, ilyen alkat vagy és kész. :) Egyébként ne rágcsálj mindenféle szemetet, attól nem fogsz hízni, ha nem vagy olyan alkat, viszont baromi egészségtelen lehet. Inkább egyél rendszeresen és rendesen, és sportolj valamit, akár járj le gyúrni (gondolom fiú, vagy, lánytól még nem hallottam ilyet:D).
2011. jún. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hat en lany vagyok :))
2011. jún. 28. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!