Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik csoportba tartozol?...

Melyik csoportba tartozol? Stressz hatása alatt épp h többet eszel, v kevesebbet?

Figyelt kérdés
pl barátnőm vizsgaidőszakban nem bir enni a stressz miatt, én viszont épp azért még többet eszem :S
2011. jún. 28. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem eszem ha ideges vagyok.Sőt ha evés közben ideges leszek, sem bírok tovább enni.

Ezt terhesen vettem legjobban észre, mikor pipa voltam valamiért, úgy kellett magamra szólni, hogy egyek, mert nem egyedül vagyok!:)

2011. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is többet eszek olyankor.:S Nyugtat a kajálás.
2011. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen folyamatos enyhe stresszhelyzetben, mint pl. vizsgaidőszak én kevesebbet eszek, mint egyébként.

Viszont több alkoholt veszek magamhoz a nyugató hatása miatt. :)

2011. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is többet eszek:S és egészségtelen dolgokat, vagyis sok szénhidrátot, csokit, mert egyszerűen rosszul vagyok akkor a gyümölcstől meg az ilyenektőlXD viszont a vizsga napján nem bírok enni.
2011. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszakban én is többet eszek... viszont, ahogy valaki már írta előttem, hogy vizsga napján én sem bírok enni, sem inni.
2011. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!