Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik B Vitamin komplex...

Melyik B Vitamin komplex tablettát ajánlanátok, ami olcsó is?

Figyelt kérdés
Sajnos nem nagyon tudok B vitamin forrásokhoz jutni ekllőképpen ezért szednék ilyet. Főleg az idegfeszültség és gyomor-vastagbél gyulladásom miatt. Úgy olvaszam ezekre jó hatással van.
2011. jún. 29. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem szedsz Multi vitamint? Több az összes B vitamint kellő mértékben tartalmazza.

Még sok más vitaminhoz sem lehet már más módon elegendő mértékben hozzá jutni máshogy.

2011. jún. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Olcsó" B-vitaminról sajnos nem tudok, de szerintem a Milgamma nagyon jó hatású lehet az általad leírt panaszokra is!
2011. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Remelem meg olvassa a kedves posztolo:

Nyugodtan szedj B vitamin komplexet, sima multivitaminok tobbsege RDA szinthez van igazitva, ami igencsak szereny. Olcson pl. a DM boltjaiban Das Gesunde plus neven talalsz B vizamin komplexet. Ez az egyik legolcsobb a piacon en is ezt szedem. 3x-os mindegyik B vitamin formula az RDA-hoz kepest es lassu felszivodasu kapszulas. Konnyu lenyelni. En is ezt szedem.

2011. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen itt vagyok még:) Köszi, majd benézek a dm-be.
2011. jún. 30. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
10:19-es Igazad van, én csak a kérésre válaszoltam. A Kiegészítés elkerülte a figyelmem. Igen DM-ben, jó minőségű kedvezőárú vitaminok vannak.
2011. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!