Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak nekem "karcolja" össze a...

Csak nekem "karcolja" össze a számát a csipsz?

Figyelt kérdés
szóval eszek és igy olyan mintha megkarcolná,v nem is tudom:D
2011. júl. 6. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a só csípi.
2011. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem a só bűnös nekem is volt már ilyen.
2011. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is vótmá hasonló, próbáld ki h tökmagot eszel és nem vigyázol a nagyonhegyes végével. Rohadtul fog fájni a nyelved!
2011. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nemcsak neked, nekem is! Én nem is eszem egyiket sem, meg nem bírom a sósat, nekem agyonsózottnak tűnik mind, sokkal sótlanabbul eszek.
2011. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de nem úgy értem,h afta lesz a helyén és csipni fogja a paradicsom v ilyesmi,hanem mintha szétvágták volna "finoman" a szám:D nemtom h érti -e vki:/
2011. júl. 6. 19:59
 6/12 anonim ***** válasza:

én értem, nekem a pirított kenyér szokta felsérteni mindenhol, mikrovágásokkal és nagyon érzékeny utána.

a csipsz is ejthet ilyen mikrosérüléseket szerintem.

2011. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem a kemény cukorkák csinálják ugyanezt. Nem is szeretek cukrot szopogatni, mert olyan utána, mintha össze lenne karcolva vagy le lenne horzsolva belül a szám, volt hogy vérzett is.


Biztosan a csipsz is csinál ilyet, én alapból nem szeretem a kemény, éles, és túl fűszeres ételeket mert érzékeny a szájnyálkahártyám. Csipszet nem szoktam enni, csak a puffasztott fajtákat, és a burgonyaszirmot, azt is ritkán.

2011. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ha karcolja, ne edd :D amúgy sincs semmi értelme.
2011. júl. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Értem mire gondolsz..nekem is olyan és utána egy darabig nem is érzem szinte a nyelvem :DD
2011. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
egyél inkább szotyit, azt nem adóztatják talán:D szal spórolsz is, fúúj a csipsz hehe
2011. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!