Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A pattik gyors eltuntetesereva...

Bibike812 kérdése:

A pattik gyors eltunteteserevalami hazi praktika? eddig Fogkremmel es hintoporral probaltam.

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez jött be (clean&clear en kívül, az is nagyon jó)


egy élesztőt (a kis kockát) összetöröd, felöntöd egy nagyon pici tejjel és kicsit megmikrózod hogy megolvadjon és elkevered míg masszaszerű nem lesz. Nagyon büdös és fura leszedni mert egészben szilárdul, de csodákra képes. Ill ehetsz is naponta egy csipet kocka élesztőt. (nem ezt a tejeset hanem siman mikor kibontod, lecsippentesz és jó

2011. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
thx:) ki is fogom probalni :)
2011. júl. 8. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:

ha gyulladt, akkor tegyél rá kis darab paradicsomot éjszakára. Akár ragtapasszal!

Vagy mézet

2011. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2011. júl. 8. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
eudom h nem annyira házipatika, de ez is természetes anyag és tényleg jó. teafaolajat vettem a rossmannban 600 ftért vattapamacsra téve éjszakára csodát művel. nem túl nagy kiszerelés de sokáig ér. eddig oriflameből rendeltem teafaolajat, de borsos ára miatt váltottam a rossmannosra. sokáig azt hittem h rosszabb minőségű, de nem jobb is nagyobb is olcsóbb is!
2011. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!