Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet, hogy bulémiás?

Lehet, hogy bulémiás?

Figyelt kérdés
A barátomról lenne szó, majd' egy éve vagyunk együtt. Mostanában már többet találkozunk, és feltűnt, hogy mindig ebéd után a wc-re megy. Mennyi az esélye, hogy a nagydolog mindig ilyenkor jön rá? Elég sokáig benn van, minden nap, mikor velem van. Mivel elég testes volt régebben, most figyel az alakjára, és súlyzózik, edz is. Most már szerintem tökéletes az alakja, nem is emlékezett a régi önmagára.De nekem ezek az eltűnések már gyanúsak. Egy pasi (30) lehet bulémiás? Bemenni nem akarok utána, és hallgatózni sem.
2011. júl. 8. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. De azért nem hinném. Az én párom is mindig ebéd után jön a nagydolog. Neki ez hozza meg az ingert. Szerintem nyugi, nem kell mindig a legrosszabbra gondolni.
2011. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia!


Kösz, lehet, hogy csak túlaggódom magam. Biztos, hogy így van, azt hittem, ez valamiféle "különlegesség", de úgy látszik, más is van így. Csak aggódok érte, mert még mindig fogyni akar. pedig már nem kellene.

2011. júl. 8. 21:30
 3/5 Biasa ***** válasza:
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de anyumnak volt egy albérlő kislánya,aki szintúgy fogyózott és eltűnt az étkezések után a WC-n, elég sok ideig. Először azt mondta, hogy elrontotta a gyomrát, vagy csak ideges a vizsgák miatt.Sajnos bulimiás volt és koplaltatta magát, majd néha nekiesett a hűtőnek és felzabált mindent. Ezután bűntudat következett, s ment megint hánytatni magát. Lehet nem szép dolog hallgatózni, de a dolgok letisztázása végett én lehet, hogy azt tenném a helyedben.A bulimia férfiaknál is előfordul.Nála az kiválthatja,hogy fél attól ,nehogy visszahízzon,miután keservesen leadta a fölös kilóit.
2011. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem hallgatoz...:( sajnos ez nagyon ugy tunik bulemia.. tapasztalatbol mondom.. sajnos:(
2011. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előbb olvastam a honlapon, és magam is így vagyok vele, hogy sokan nem szeretnek mások előtt enni, ezért étkezés után gyakran eltűnnek a mosdóban, hogy megnézzék, van-e a foguk között ételmaradék. Ennek persze kicsi az esélye, a legbiztosabb az, ha hallgatózol. Azt sem tartanám kizártnak, hogy zavarja, ha a szája "ételszagú" lesz, ezért öblöget, fogat mos vagy valami sprayt használ.
2011. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!