Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért utálok máshol/mások...

Miért utálok máshol/mások előtt enni?

Figyelt kérdés
Nem szeretek más emberek előtt enni, főleg nem nagy társaságban.. Észrevettem, hogy főleg akkor nem, mikor velem egykorúak, és általában ellenkező neműen vannak a környezetemben, vagy olyanok, akikkel kicsit "jobban (jóban, a jóbannál jobban) lettem". Itthon anyával nem zavar, barátnőkkel sem, sőt, még az osztályt is meg tudtam szokni a menzán, de ott is ha valami ismerős jött szembe, vagy akivel pont jóban vagyok, vagy ponthogy nem vagyok, rögtön megakadt a falat.. Volt, hogy egy baráti társaságos kirándulás alkalmával öt napig kb semmit nem ettem, tehát néha-néha egy kis ropit, vagy ilyenek, de normális kaját nem, se reggelit, se ebédet, se vacsorát.. Miért zavar ez ennyire? Ott van előttem a kaja, most egy keresztelőn voltunk, mindenki eszik normálisan, én meg eszek három falat krumplit, azt annyi. Mondjuk nem zavar, legalább hátha fogyok egy kicsit, de akkor is idegesít, hogy nem tudom miért nem akarok ilyenkor enni.. 15L
2011. júl. 10. 19:04
 1/4 skarma ***** válasza:
65%

Én is hasonló problémával küzdök, mert 3 évig fogszabályzóm volt. Emiatt még ma is, minden étkezés után elmegyek a mosdóba és megnézem, nincs-e maradék a fogamon. Páran már azt hitték, hogy hánytatom magam, de egyszerűen nem bírom ki. amíg nem csekkolom a fogam, nem tudok felszabadultan mosolyogni, beszélni...


19/L

2011. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én meg nem eszek, és mindenki hülyének néz, de ha bizonyos emberek vannak a környezetemben, egyszerűen nem megy..:S Akkor sem, ha akkor találkoztam velük életemben először..
2011. júl. 10. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is volt ilyen gondom, hogy nem mertem enni idegenek előtt, vagy valaki előtt, aki tetszett, nem tudom miért, talán gusztustalannak éreztem magamat, ahogyan eszek, lényeg, hogy nem ment. Aztán azt csináltam, hogy elkezdtem megfigyelni, hogy mások hogyan esznek, és rájöttem, hogy ők is ugyanolyan "módon" mint én, aztán valahogyan sikerült ennek segítségéven túl lennem ezen. De úgy tudom,hogy szociális fóbiának hívják ezt a problémát.
2011. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, teljesen így vagyok én is vele.. Tudom, hogy más is uyganúgy eszik, volt aki hatvan rántotthúst meg mittoménmit megevett, én meg ott ültem mint egy darab ***..:/
2011. júl. 13. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!