Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitöl van az, hogy, ha eszek...

Mitöl van az, hogy, ha eszek egy kicsit, de tényleg csak egy kicsit, nagyon fel puffad a hasam?

Figyelt kérdés
Mert nem szoktam sokat enni,sőt nagyon kevesett,de akkor is,nagyon fel puffadok egésznap...
2011. júl. 15. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

énis így vagyok, csak a szemem kívánja :S de alig eszek valamit, már rosszul vagyok, nem egész napra, csak kis időre. de ha sokáig eltart, akkor espumisan-t veszek be.

nem magas a koleszterin szinted?

2011. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont azért, mert keveset eszel.
2011. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze nem egyszerre kell sokat enned, hanem napi minimum 4-5 alkalommal egyél. A napi 4-500 kcal nem elég.
2011. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyumnak is ezek a tünetei voltak hosszú időn keresztül, és a végén kiderült, hogy laktóz érzékeny. Sokan tévhitben vannak ezzel a betegséggel kapcsolatban, azt hiszik, hogy csak a tejtermékekben van laktóz. Valójában az általában kapható élelmiszerek 95%-ban benne van, a gyógyszerek 98%-ban adalékanyagként fellelhető, és sorolhatnám a sort... Helyes táplálkozással a tünetek elmúlnak.

Ha nem is ez a bajod, mindenképp fordulj orvoshoz, mert bármilyen más belgyógyászati probléma okozhat hasonló tünetet.

2011. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nemtudom,hogy mi lehet,de már nagyon elegem van:( ma is fel keltem ,csak egy kicsit ettem és megint hatalmas a hasam:(
2011. júl. 16. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, hogy nagyon régi kérdés, de kiderült esetleg mi volt a baj? Mert velem ugyanez van, és nagyon idegesít...:S
2014. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!