Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek hatásosak a...

Szerintetek hatásosak a zsírégető tabletták/porok? Valakinek vált már be ilyesmi? Melyik márkák hatásosak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Hidd el nagyon nem egészségesek. Kamu az egész. :(
2011. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En a Zantrex 3-at probaltam. Elso alkalommal (fizikai munka mellett) lefogytam vagy 10 kilot az egy honapi adagtol.


Par ev mulva ujra vettem egy dobozzal, de immar ulo munka mellett egy dekat nem fogytam, a koffeintol porogtem mint allat, neha hanyinger kerulgetett, szivdobogas, remego kez, szedules... 1szoval nagyon rossz elmeny volt. (a Zantrex mellett mozogni kell, hogy hasznaljon)


Ha ertesz angolul akkor szivesen elkuldok egy 30 oldalas PDF tanulmanyt amit a fogyi tablettakrol csinaltak. Nem bizonyos markakat vettek szemugyre, hanem az alapanyagokat, amik szinte mindegyikben megtalalhato es tudomanyosan (de erthetoen) megmagyarazzak mi miert jo, vagy nem jo.

Ha erdekel allitsd be, h lehessen privit kuldeni es el-emilezem.

2011. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!