Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Érettségire és nyelvvizsgára...

Érettségire és nyelvvizsgára készülök, vettem különböző értrend kiegészítőket. (lent) Lehetnek nem kívánt hatásai? Egyáltalán hatásosak ezek?

Figyelt kérdés

Szóval nagy a hajtás, muszáj mindennek jól sikerülnie, linkelem miket vettem: [link] az agy gyorsabb és pontosabb működésére

[link] hogy ébren is maradjak

[link] biztos ami biztos alapon

Szóval ezekkel nem ártok magamnak?


2011. máj. 20. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha nem léped át a napi keretet akk nem.
2011. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A Lecitinen kívül egyiket sem javaslom rendszeresen és nagy adagban. Aki nincs hozzászokva, annak hirtelen megemeli a vérnyomást, még el is ájulhat. Ha betöltötted a 18.évedet, agyserkentésre nagyon jó egy véradás.
2011. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen elmúltam 18, energiaitalt szoktam inni, hogy ébren maradjak, de most akkor ez így nem lesz sok a szervezetemnek és lehet vmi jó hatása?
2011. máj. 20. 15:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Véradásra gondolsz?
2011. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 flora08 ***** válasza:
Az energiaitallal az a baj, hogy a rengeteg koffeintől tényleg úgy érzed, miután megittad, hogy fel vagy pörögve és nem vagy fáradt, de csak egy ideig. Mint előttem is írták, megemeli a vérnyomást, ami szintén nem egészséges. Én éppen a vizsgaidőszak kellős közepén vagyok, és amikor tanulok, mindig van mellettem víz, azt iszogatom. Sokkal tovább használ mint az energiaital. (Ezt az anatómia tanárom ajánlotta.) 19/L
2011. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
milyen véradás? most menjek véradásra?! ez sztem nem vmi jó ötlet, szívesen elmegyek ha túl vagyok a vizsgákon, ha ezen múlik ;)
2011. máj. 20. 15:26
 7/13 anonim ***** válasza:

mondjuk ahhoz elég sokat kéne magadba tömni h vmi komolyabb bajod legyen.


ami nem egészséges azzal ártasz magadnak.


a sok koffein meg taurin miatt fogyni fogsz meg ha túlzásba viszed szúrni fog a szíved de azt észreveszed.


elöbb fogsz leállni magadtól minthogy vmi bajod legyen.

2011. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm! és ezek kombinációjával jobban fog majd az agyam, és tovább tudok fent maradni?
2011. máj. 20. 15:27
 9/13 anonim ***** válasza:

mekkora kamu ez a véradás ötletXD


úgy állítjátok be mintha többet használna mint egy energiaital.


én ezt érettségi idején úgy oldottam meg h szója + energiaital tabletta. az energiaital tablettál 8 részre osztottam és mindig csak kicsiket ittam. így végig friss maradtam.

2011. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előtte kéne megejteni, direkt agyserkentés céljából. Ilyenkor ugyanis 4,5 dl vért csapolnak le, és a szervezeted azon dolgozik, hogy minél előbb friss vért állítson elő. A friss, oxigéndús vérrel az agyad jobban memorizál, többet befogad.
2011. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!