Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A szőlőcukor nagyon hízlal?

A szőlőcukor nagyon hízlal?

Figyelt kérdés
csak mert ez a kedvencem,és megállás nélkül betudnék vágni vagy 3csomaggal,de hajlamos vagyok a hízásra,főleg most,mert elkezdtem fogamzásgátlót szedni..nem szeretnéd meghízni.://
2011. júl. 31. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szőlőcukrot csak edzés után fogyasztok. De akkor szüksége is van rá a szervezetnek. Más időpontokban nem indokolt a gyorsan felszívódó szénhidrátok fogyasztása, a szőlőcukor pedig a leggyorsabb. Ettől függetlenül eheted, de fogd vissza magad kicsit.
2011. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem eszek meg napi 3 csomaggal,csak mondtam hogy képes lennék rá.:$$ imádom.:D
2011. júl. 31. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Röviden a válasz az, hogy igen.

Az előző válaszoló jól leírta, cukrokat elvileg csak intenzív fizikai igénybevétel (sport) után szabadna enni nagyobb mennyiségben fogyasztani, olyankor nem zsírba raktározza el a szervezet.

2011. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hja, hízlal mint állat! Ez komoly ;) Állj le a szerrel :P
2011. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: Parancs,értettem..:DD jéézusom,pedig mennyire odavagyok értee:$$
2011. aug. 2. 00:37
 6/6 IronMan84 válasza:
Igen. A leghizlalóbb táplálék a szőlőcukor. 1 gramm szőlőcukor annyira hizlal mint 2 gramm kristálycukor vagy mint 4 gramm telített zsír vagy mint 11 gramm fruktóz (gyümölcscukor) vagy mint 25 gramm keményítő, hiába alacsony a kalóriatartalma, de a nagyon magas glikémiás indexe miatt valódi hízókúrát eredményez. A szőlőcukor hatására magas inzulintermelés indul be, ennek következtében megugrik a szervezet koleszterinszintje és gyors zsírlerakódás indul be a test minden részében.
2011. nov. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!