Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet valami bajom ha minden...

Lehet valami bajom ha minden nap megeszek egy egész citromot?

Figyelt kérdés
Reggel felét, este felét. Gondoltam megcukrozva. Így jó lenne? Vagy minden nap egy az már túl sok?
2011. aug. 2. 08:26
 1/6 anonim válasza:

szerintem semmi

sőt még egészséges is

2011. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz tőle. De ne cukrozd.


Anyukám pl. vízbe csavarja bele, de úgy, hogy gyakorlatilag teljesen kikaparja a belsejét. Aztán azt issza meg. Ezt is érdemes kipróbálni, mert így nem viszel be feleslegesen cukrot.

2011. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jóaz, egyed :)
2011. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem a citromot, gyakram eszem magában, és nincs tőle semmi bajom.
2011. aug. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó a citrom,sok benne a vitamin. Néha én is eszem. Viszont hosszú távon a citromsav roncsolja a fogzománcot. Hígítva kevésbé.
2011. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Férjem londonban egy menő étteremben főszakács, ő hallott a citrom nagyon jó hatásairól és minden nap megeszik egyet, ahogy te is és engem meg a gyerekeket is rá akar szoktatni, hogy együk, mert nagyon jó. Nem lesz tőle semmi bajod...
2011. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!