Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék jobban hízni?...

Hogyan tudnék jobban hízni? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 16 éves, 170 cm magas fiú vagyok! Az ideális testtömegem, 63 kg. Az én testtömegem 50 kg. Hogyan tudnék jobban hízni? Vannak olyan ételek, amitől jobban tudok hízni? És ez mennyi időt venne igénybe, amíg elérem az ideális testtömegemet? Válaszokat köszönöm!
2011. aug. 4. 14:10
 1/5 anonim válasza:
Szia egyél pizzát zsíros pörköltet sajnos tudom hogy ettől lehet hízni és 3-4 hónap amíg eléred a súlyt
2011. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi a válaszodat!
2011. aug. 4. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem sikerült:) leírok neked pár pl hátha segít, tudom milyen rossz amikor mondogatják hogy jaj de sovány vagy, girnyós stb:S


reggeli:

teljes kiőrlésű kenyér+felvágott+zöldségek+egy pohár tej

teljes kiőrlésű eknyér+főtt tojás+zöldségek

kakaós kalács lekvárral+tej

házi készítésű péksütik(csiga, fánk stb)+tej

házi készítésű pogácsák, ropik, pizzás csiga+citromos-mézes tea

rántotta zöldségekkel+teljes kiőrlésű zsömlébe töltve+mézes-citromos tea

teljes kiőrlés zsemle+bele tükörtojás+ rá paradicsomkarika+mézes-citromos tea

tk kenyér+gombakrém+reszelt sajt+paradicsomkarika-melegszendvics+mézes-citromos tea

tk kenyér+főtt virsli+mustár+tea

zabpehely/müzli+tej/joghurt+gyümölcs+magok(dió, mandula)

gyümölcsturmix(többféle gyümölcs+ 250ml tej+zabpehely pár kanálla-ezek turmixgépbe)


tízórai: natur magvak, gyümölcsök, tej/joghurt, szendvics(tk kenyér+tojás/felvágott+zöldség)


ebéd: gulyásleves, bableves, lencseleves, borsó, bableves, gyümölcs, paradicsomleves, zöldséglevesek

rakott krumpli/karfiol/brokkoli

paprikáskrumpli, rizsehús, töltött paprika/káposzta

paradicsomos húsgombóc, főzelékek(tök, sóska, spenót, kelkáposzta, paradicsomos káposzta, zöld/sárgaborsó, bab, lencse)

rizs, hagymás/vajaskrumpli/krumplipüré, rizibizi, zöldségek, savanyúság

husok(csirkepörkölt, sovány sertés köményesen, marha, csirkemell roston, csirkecomb, édes-savanyú mártás, húskockák, halak) töltött zöldségek, tészták(mákos/túrós/diós/lekváros/zöldséges/husos/sajtos, itt mát csak a fantáziádra van bízva)

desszert: tejberizs gyümölccsel/lekvárral, mákosguba lekvárral, nudli fahéjjal, lekvárral, túrógombóc tejföllel, szilvásgombóc fahéjjal, gyümölcsös piskóták, túrós/almáspite/rétes, sajtos/káposztás/sós perecek, pogácsák, pizzáscsiga, puding, madártej, tiramisu, 2-3 kocka csoki


uzsonna: gyümölcs joghurttal+magvak+ zabpehelykeksz


vacsora: reggeliből vagy ebédből válaszva(főleg meleg ételt szoktam én olyasmit hogy) rizseshús, paprikáskrumpli savanyúval, tojásrántotta-szóval valami egytálételt


sporoltj mellette

2011. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Megfogadom a tanácsotokat! Nagyon sok kedvenc ételem van ezek között amiket felsoroltál! Köszi!
2011. aug. 4. 21:35
 5/5 AK47oska válasza:
Egyél egy kis csipős paprikát majorannával.
2011. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!