Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék hízni hogy csináljam?

Iccy kérdése:

Szeretnék hízni hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Kb. 165 cm vagyok és 45 kiló és szeretnék 50 kilóra felhízni.Miket egyek?
2011. aug. 4. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 15 alatt vagy ne akarj mert teljesen normális .Am meg Húsokat ,Zöldségeket Zsírban gazdag ételeket (bár a zsíros étel nem egézszéges viszont jól hízlal) Sok fehérje. Stbb am meg ha normálisan elfogasztasz mindent amit anyud vagy apud letesz eléd akkor attól is hízol !!
2011. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
22:46 h.yleség. Ezek csak a normál embernek hízlaló, én akár ehetek nap mint nap pacalt, McDonaltsos kaját, vagy akármit, ami másnap hízlaló, én akkor se hízok egy dekát se
2011. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De jó neked*.* csokival édességgel ne tömd magad, mert ha hízol is,fenn áll a cukorbetegség esélye,ha csak attól próbálsz hízni:) én azt ajánlom reggel,délbe,este addig tömd magad kajával ameddig birod :) szóval egyél amennyi beléd fér:)
2011. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
22:47 csak szólok, h nem attól leszek cukorbeteg, hogyha sok cukrot eszel, ajánloma google-t és nézz utána egy kicsit -.-"
2011. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szervusz sorstárs :) A méreteink megegyeznek...

Tapasztalatból mondom: elég sokmindent kiprbáltam már, de az ötvenet még sose láttam, csak ha más állt a mérlegen. Se az étrendkiegészítő, se a rendszeres kajálás nem hozott eredményt. Vagyis egy-két kiló feljött, de amint kihagytam egy étkezést, vagy nagyobb fizikai megeröltetés ért, le is ment. Tehát 1-2 nap alatt.

2011. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,am 15 éves vagyok.=)
2011. aug. 5. 03:08
 7/7 anonim válasza:

Szia!

mindent vajazz meg, ezt ez dietetikus ajánlotta egy anorexiás ismerősömnek, és nála működött.

2011. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!