Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék 5 kg-ot hízni, hogy...

Szeretnék 5 kg-ot hízni, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
tényleg nagy szükségem lenne a +ra. Esetleg ha valami proteint vagy tömegnövelőt tudtok ajánlani az is jó.
2010. aug. 10. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

A tömegnövelő csak akkor jó, ha mellette sportolsz is valamit.


Ha "hájat" akarsz felszedni, akkor zsíros kaják, sok kenyér, és szokj rá, hogy szinte minden kajához majonézt eszel.

Tuti recept!

2010. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azért genetikától is függ,mert én pl minden nap eszek sonkát,szalonnát,vagy kolbászt,mivel falusi vagyok:D mégse vagyok elhízva,és alig van rajtam zsír...
2010. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
f*szom kivan, h minden nap felteszik azt a kérdést!!! én is szeretnék hízni, de nem kérdezem emg mindennap! főleg h tudom, ha beírom a keresőbe kiad 5 oldalt!
2010. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha tutira hizni akarsz most nemtom hogy hájba vagy izomba de ha a sima evéstől nemhizol vegyél egy naposim kurát és azt told tuti meghizol
2010. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó..ennyi eszed van.Szteroid mellé kb 2x annyit kell zabálni hogy maradjon fent szaft miután elhagyod a szert(és sokkal többet edzeni).Viszont ha jó hogyha csak 2hónapra hízol meg és azt is vízből akkor hajrá.Sőt egyből anadrolt kell szedni.Az 2-3hét alatt úgy rádb*sz 10kilót hogy csak nézel


Ezek nem hülyegyerekeknek vannak akik hízni akarnak.


Kérdezőnek:


Ha nem tudod hogy kell zabálni akkor semmilyen tömegnövelő meg protein nem fog hízlalni.Ezek KIEGÉSZÍTIK a RENDES táplálkozást.Szintén nem hülyegyerekeknek vannak akik hízni akarnak

2010. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 100%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:13


Fordulj elore es haljal ehen, vagy lodd tarkon magad! ;))


Kerdezo: Szuksegtelen barmilyen kiegeszito, ha megvan a napi 6-7 norm. etkezes :)

2010. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!