Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Próbálom elhagyni a kenyeret,...

Próbálom elhagyni a kenyeret, lisztet, tésztákat. Gyengeség, belső remegés tör rám, ez mitől van?

Figyelt kérdés
Igyekszem zöldséget megy gyümölcsöt enni. Mit egyek, hogy ne legyek rosszul?
2011. aug. 5. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Minek hagyod el???
2011. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán egyél abból, amit igyekszel elhagyni, mivel szénhidrátforrások, amiből energia lesz.
2011. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
valszeg leesik a cukrod.egyél lassan felszívódó szénhidrátokat,pl.rozspehely,zabpehely,zabkorpa,krumpli,barna rizs.ezek stabilan tartják a cukorszintet.
2011. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Na ez az, amikor az internet káros hatással van a gondolkodásra. Mindenhol azt lehet olvasni h ne egyél ezt, ne egyél azt..aztán ilyen ereménye van. A KENYÉR ÉS A TÉSZTA, A GABONAFÉLÉK ALAPVETŐ TÁPLÁLÉKAINK, AKI ELHAGYJA AZ MEGNÉZHETI MAGÁT.
2011. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha fogyókúra szempontjából teszed még akkor is rossz

minőségi szénhidrát kell!

egyél teljes kiőrlésű kenyeret, tésztát, zabpelyhet, barnarizst, kölest, stb

gyümölcsök

a legrosszabb elhagyni a szénhidrátot, ne csináld, normális mennyiséget kell enni ennyi a titok

2011. aug. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg el akarod hagyni, akkor ne egyből csináld, hanem fokozatosan. Én is úgy csináltam, nekem semmi ilyesmi bajom nem volt. A szervezetnek hozzá kell szoknia a megváltozott étrendhez. 1-2(-3?) hét és elmúlik a fokozott szénhidrát éhséged.
2011. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ó, de unom már ezt a szöveget, h a gabona alapvető táplálékunk! Mindenki azt eszik, amit akar! Vagy amit meg tud fizetni...

Semmi baja nem lesz annak, aki elutasítja a gabonaféléket. Max normális lesz a súlya és nem eszi betegre magát gluténnal (mert ugye ma a gabona gluténtartalma lényegesen magasabb, mint régebben volt).

2011. aug. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is fogyózom, de zabpelyhet, Korpovitot, tk. lisztet. jól reggelizzél be -fehérje, szénhidrát, zöldség, minden:)- és akkor később nem leszel rosszul. ha fogyni skarsz, ne koplalj, inkább mozogj
2011. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is el kellett hagynom, mivel kiderült, hogy lisztérzékeny vagyok... nem mindenki önszántából hagyja el ezeket az ételeket, szóval mindenki akkor ítéljen, ha tudja a hátteret!
2013. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele. Akarat kérséde. Újabban már reggelin kívül alig eszem teljes kiőrlésű lisztet is, édességet abszolút nem. Persze gyakran megkívánom, de tudom, hogy ha elgyengülök, akkor utána nem bírok határt szabni. Az a lényeg, hogy soha ne legyél (nagyon) éhes.
2013. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!