Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek? (súlyprobléma)

Mi a véleményetek? (súlyprobléma)

Figyelt kérdés

19/L - 168 cm/57 kg...

Valahányszor tükörbe nézek, dagadt disznónak érzem magam. Két évvel ezelőtt 49-52 kiló között ingáztam, viszont akkoriban napi 1x-i étkezéssel is elvoltam. A felül írt arány véleményetek szerint mennyire ,,helyes" vagy ,,egészséges?" (Utálom magam.)


2011. aug. 25. 12:46
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen normális, nincs ezzel baj. Szeretnék én a 168 cm-hez 57 kg lenni, de addig még van pár kiló...
2011. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én 166 cm vagyok,voltam én is 52 kiló voltam mikor anorexiás voltam, és nem voltam valami szép látvány,és a szervezetem sem bírta,nem voltam egészséges.

57 kiló az pont ideális,egészséges testsúly.

egyáltalán nem vagy kövér,keress fel egy pszichológust,nem normális,ha utálod magad,anorexiás vagy,ez pedig nem játék.

ha valóban kövér lennél sem kéne,hogy utáld magad egyébként.


tessék látod,nem vagy egyáltalán kövér.

[link]

2011. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!