Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 158cm-hez megfelelő a 48kg-os...

158cm-hez megfelelő a 48kg-os súly?

Figyelt kérdés

Ha lehetne kicsit lefogynék és mielőtt arra gondolnátok hogy anorexiás akarok lenni nem :) 3-4 kilót esetleg persze amellett eljárnék edzeni, hogy erősítsek.

Ja és novemberben leszek 16éves :)


2011. szept. 2. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A súly oké, de 2 sima adatból még nem tudja senki megmondani, hogy az alkatod is jó-e. Lehetsz puha, löttyedt, zsíros is ilyen súllyal, meg lehetsz feszes, izmos is.

A tükör számít. :)

2011. szept. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
OMG! =) Neked aztán szép alakod lehet! Nem érdemes ennél soványabbnak lenni szerintem. Viszont sportolj nyugodtan, hisz attól csak még formásabb leszel, de fogyózni ne akarj! Egy idő után be fog állni a tested a megfelelő súlyra. (én 18 vagyok... egy éve már akár fogyózom, akár megeszek 2 tábla csokit naponta, nem változik a súlyom...) Úgyhogy sportolj, mert az jót tesz, de ne azért, hogy fogyjál! ;)
2011. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok löttyedt :D

Jártam RSG-re 2évig :) meg szoktam hasizomra erősíteni az már elkezdett kialakulni :)

2011. szept. 3. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!