Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyomorfekély vagy valami...

Gyomorfekély vagy valami pszichés? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval, eléggé összevissza eszem mivel két műszakban dolgozom, így teljességgel kivitelezhetetlen a rendszeresség.

Egy éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen ami nem épp a legnyugodtabb környezet. Egy pár hónapja meg még emelett más miatt is stresszelek.


A lényeg az, hogy amióta van az a másik gond is ilyen fura maró érzés gyötör egészen a mellkasom közepétől a gyomromig. Viszont csak akkor fordul elő amikor bent vagyok a melóhelyen. Először arra gondoltam, talán a sok cigi és kóla miatt amit szinte ipari mennyiségben fogyasztok itt (otthon csak gyümölcslevet iszok és negyed ennyit dohányzok). Azóta csak szénsavmentes vizet iszok és van hogy egy műszak alatt csak 10szál cigit szivok a jó 30 helyett, de semmit sem javult.

Nem tudom, hogy ez most kezdeti gyomorfekély akar lenni vagy hogy a stressz a gyomromra megy rá.

Akinek van tippe kérem írjon.

Ja és az orvosom egy gonosz vén banya akihez nem szívesen járok, de ha nem javul nyilván elmegyek majd, de addig is sokat segitene ha valakitudna írni valami okosat ezzel kapcsolatban.

Előre is köszönöm

21 L


2011. szept. 3. 01:52
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és bármit megehetek bármivel sosincs tőle bajom.
2011. szept. 3. 02:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a stressztől túl sok lett a savad, kialakulhatott egy reflux is.
2011. szept. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Üdv!

Nekem is volt hasonló probélmám,összevissza ettem összevesztem szüleimmel előző este és egész este fájt a gyomrom környéke,medencém meg úgy mindenhol.Másnap reggel felkeltem nem múlt el a fájdalom egy kicsit még nyűglőttem hogy bas.ki de fáj aztán gondoltam egyet és elmentem a WC-re.Olyan jól esett az a "nagy dolog" hogy kijött,ezt nem lehet szavakban leírni.Próbáld ki! Menny el egy egészséges sz.rásra!

2011. szept. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ez nem úgy mindenhol szúr hanem a mellkasom közepétől nyílegyenesen le a gyomromig, mintha a nyelőcsövem fájna. És nem tudom hogy a fájdalmam kifejezésére mi lenne a legjobb szó, mert nem szúr de nem is ég, talán valahol a kettő között.
2011. szept. 3. 07:17
 5/6 A kérdező kommentje:
végig olvastam a reflux nevű betegségről szóló tájékoztatót és minden tünet stimmel. nagyon szépen köszönöm a segítséget
2011. szept. 3. 07:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj el a háziorvoshoz, mert erre kell szedni valamilyen gyógyszert egy ideig, addig is kerüld a savas ételeket, kávét, cigit.
2011. szept. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!