Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan kell elkészíteni a...

XStefix kérdése:

Hogyan kell elkészíteni a karobport hasmenés esetén?

Figyelt kérdés
A tej mint folyadék kilőve, mert hajt. Vízben?
2011. aug. 27. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasmenés esetén nem iszunk ilyeneket. Nem is eszünk, csak főtt répát, főtt rizst, főtt krumplit, ha nagyon éhesek vagyunk, akkor üres pirítóst, fehér kenyérből. Ehhez cukros lötyiket iszunk (nem édesítőset! cukrosat!), pl. teát. (A víz még azt is kimossa belőled, ami benned maradt.)

Ha nem múlik a hasmenés 2 nap alatt, akkor felkerssük a dokit.

2011. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy akutan mi a teendő, de nem erre voltam kíváncsi. (Azért köszi, hogy válaszoltál.)

Az édesapám rákos és a gyógyszerektől krónikus hasmenése van, erre használnánk karobport házi kiegészítőként. Több helyen is olvastam, hogy lehet használni székletfogóként (ahogy a kakaót is, amit helyettesít), de azt sehol nem írták le, hogy hogyan kell elkészíteni.

2011. szept. 14. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!