Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik a rosszabb, a Cola...

Melyik a rosszabb, a Cola Light vagy a kávé?

Figyelt kérdés

Orvosom mért nálam EKG-t és azt mondta, olyan alacsony a pulzusom(43) hogyha még 2-3 értéket esne, gépre kéne köttetnie. Azt mondta, reggelente magas koffeintartalmú italt kell innom, ami lehet Cola vagy kávé. Napközben meg igyak 1-2 pohár fekete teát.

Nos, én vettem Cola Lightot, az van ráírva, hogy 0 kalória, de nem igazán bízok benne, hogy igaz. Viszont a kávéról nem tudok semmit, még sosem ittam, csak egy kortyot kóstoltam anno, és szörnyű íze van... De talán a kóla sokkal egészségtelenebb. Vagy azért napi 2 dl belefér? Esetleg váltogathatom is, egyik nap ez, másik nap az.


2011. máj. 18. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A kávé nem hízlal, ha a kalóriákat nézzük. Egészségesebb is, mert nincs tele mindenféle adalékanyagokkal, színezővel, tartósítóval, stb.
2011. máj. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A light kóla egyáltalán nem hízlal, nincs benne semmilyen kalória, csak szinezék, ízesítőszerek és édesítőszer.

Cukorbetegek is ihatják, akik egyáltalán nem fogyaszthatnak cukrot.


Viszont sokkal egészségtelenebb mint a kávé, mert dugig van mindenféle vegyianyagokkal, egy teljesen szintetikus valami.


Jó erősre főzött feketeteára nem gondoltál?

2011. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, közben látom, hogy gondoltál, de én úgy értettem, reggelre. Egy-két bögre erős feketetea hatása megegyezik a kávééval.
2011. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, akkor kávé és fekete tea. Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 18. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ittál kávét??? Én 10 éves vagyok és zsoktam (tejeskávét) inni. Ha sokat akarsz inni, nögrébe tedd félig a kávét, és jól tejezd fel, meg cukrozd(picit).
2011. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!