Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Így nem ad majd hamis eredmény...

Így nem ad majd hamis eredményt? (vércukorszint)

Figyelt kérdés
Most nagyon érzem magamban az erőt,hogy végre el tudjam kezdeni a diétám. Viszont fenáll a cukorgyanu és ezért jövőhéten valamikor el kell mennem vércukorszintmérésre(bár szerintem nem vagyok cukros,legalábbis remélem),viszont ha most elkezdek diétázni-nem betegesen,mert a koplalást nem bírom-akkor az nem ad majd "hamis" eredményt? Mert eddig naponta ettem édességet stb, azt viszont most teljesen kiiktatom majd az étrendemből. Szóval ha kezdődő gondom van,nem lehet majd,hogy kicsit "elrejti" ez? Nem szeretnék még napokat várni,mert most érzem magam készen rá, viszont ha nem túl jó ötlet,akkor várnék még.
2011. okt. 1. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha normálisan táplálkozol,és kerülöd a szélsőségeket akkor 1 hét alatt nem változik jelentősen a vércukorszinted.Arra viszont figyelj hogy amikor mész vérvételre akkor az tényleg "éhgyomor" legyen,tehát csak vizet igyál előtte!
2011. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!