Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha tejet vagy tojást fogyaszto...

Ha tejet vagy tojást fogyasztok, erős szelek keletkeznek a bélrendszeremben. Mi bajom van?

Figyelt kérdés
Már nagyon kellemetlen, pedig imádom a tejet, ha kakaót fogyasztom hasmenésem van, szóval már nem is nagyon merek tejterméket fogyasztani.Ez igen kínos!Van rá valami gyógymód?Nekem nagyon fontos az életemben a fehérje, mert rendszeresen edzek.
2011. okt. 8. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a laktózmentes tejet.
2011. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tej és tojásallergiára kéne végeztess vizsgálatot


a fehérjét meg a húsban keresd, abban van is, ellentétben azzal a minimálissal, ami a tejben van

2011. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyél savanyított tejtermékeket, vagy igyál laktózmentes tejet. Valószínűleg laktózérzékeny lettél. Én 23 éves korom után lettem az, bár a 3,5%-os tejet még bírom. A többi megfosat.
2011. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!!!
2011. okt. 9. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!