Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lenmag jo vagy rossz?

Lenmag jo vagy rossz?

Figyelt kérdés
annyit olvastam mar errol, h elosegiti a jo belmukodest. dietazom, es vettem ma egy csomag lenmagot es zabpelyhet, viszont annyit olvasom a kommenteket ezekrol a termekerol, h teljesen osszezavarodtam mar, de fokent arra lennék kivancsi, hogy a lenmagot tenyleg nem szabad nyersen enni? nem mintha ugy szeretném elfogyasztani de néha joghurtba jo lenne. Valojaban meg azert vettem lenmagot, h panirozasra fogom hasznalni a szezammaggal keverve, de errol is olvastam, h inkabb cs fozve fogyassza, de a péktermékeken is sutve van ))esetleg vkinek tapasztalat?
2011. okt. 20. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A lenmag sokkal több, mint bélműködést segítő szer. Küldök két linket, mindkettőben találsz leírást, hogy milyen problémára, milyen állapotában célszerű használni.

[link]

[link]

2011. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Abban igazság van,hogy mindenféle magot be kellene áztatni,mielőtt fogyasztjuk,hogy az enzimgátlók távozzanak belőle.A legjobb hatást így érjük el.De mivel ennek semmi látható jele nincs,kényelmességből úgy esszük,ahogy elénk teszik...
2011. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat
2011. okt. 28. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!