Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány kilónak kellene lennem?...

Hány kilónak kellene lennem? Ez kevés vagy még pont jó? (25L,169cm,47kg)

Figyelt kérdés
64-ről indultam
2011. okt. 26. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon az alsó határ, de kiló alapján nem lehet pontosan megmondani. Egy biztos tovább ne fogyj, inkább szedj vissza pár kilót és veszíts zsírt ha még mindig szükségesnek érzed.

Van egy olyan tippem ugyanis hogy nem csak zsírból fogytál, bár ez csak előitélet. De gondolom azért a kérdés mert még picit mindig zsírosnak látod magad miközben neked is feltűnt hogy a mérleg lassan túl keveset mutat.

2011. okt. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, egyáltalán nincsen jó alakom, hiába taposógépezek meg tornázok, csak a mérleg mutat kevesebbet, de valahogy feszesebb nem leszek?! Szerintem plöttyedtebb vagyok, mint 64 kilósan.
2011. okt. 26. 07:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés. Persze ha kalkulátorokat nézel, akkor még lehet, hogy a normál tartomány, de akkor is látványosan sovány lehetsz, még akkor is, ha Te nem úgy látod. Azonban ha jól érzed így magad a bőrödbe, és ennek a súlynak a megtartásához nem kell folyamatosan koplalnod, akkor ne változtass. Azonban semmiképp ne legyél kevesebb.
2011. okt. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez bizony nagyon kevés, de esetedben ez még a kissebbik baj. Az igazi probléma az, hogy az eszetlen fogyókúrával (bocsi, nem rossz szándékkal fogalmazok így) felborítottad a test-zsír arányodat. Tudni illik, hogy koplalásnál az izom tömeged bomlik le először, a szervezet pedig átáll tartalékolásra, így a zsírállomány pedig stagnál, vagy halmozódik.
2011. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


ezt mától minden kérdésbe belinkelem :D

viszont konkrétan ebben az esetben én nem vágnék neki egyből a diétának hanem előbb magasabb szénhidráton visszaszednék pár kilót. Persze egészséges étrenddel.

2011. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!