Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mehet ettől a hasam? (többi...

Mehet ettől a hasam? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Hétfőn benyeltem egy vírust (hányás,fej fájás) mára már úgy ahogy kigyúgyultam és tegnap este már jobban voltam, ettem ilyen nápolyi húsgombócot meg ittam almalevet. :D

És hát ettől nem gyengén ment a hasam.. Hát ma is ezt ettem meg karamellás sört ittam. Ettől mehet a hasam holnapra? Mert r"hadtul nem akarom. :SSS


2011. okt. 26. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha tudod hogy bekaptál valami vírust akkor olyan kajákat egyél amig kicsit kímélik a gyomrodat pl.sóban főtt burgonya..Igyál normaflore-t!
2011. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sima háztartási keksz, ropi, alma, és krumpli ahogy az ellőző írta.. diétázni kell nincs mese, legalább egy napig. nem szabad terhelned a szervezeted még nehéz ételekkel! a normaflore is nagyon jó ötlet
2011. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek! :)

Amúgy igen diétáztam hétfőn meg kedden,szerda este meg már jobban voltam és így gondoltam nem nagyon fog ártani de hát úgy látszik még is : SS

2011. okt. 26. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!