Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 éves vagyok 55kb és 165 cm...

14 éves vagyok 55kb és 165 cm magas. Abba szeretnék segitséget kérni hogy miert nem "hizok"? Több lent!

Figyelt kérdés
Tehát a többiek mindig azzal piszkálnak hogy mien vékony vagyok de hiába eszek sokat, nem hizok meg és még a sulyom se nö meg tulságosan 52-57 kg között inok mindig. Van az osztályomban kevesebb sulyu gyerek is (45kg) de ö is kövérebbnek tönik.(és nem is tartozom a tul magasak közé mert utolso elotti vagyok a torna sorban) BOCS A HELYESIRASÉRT ! És ha megkérhetnelek titeket a hü lye válaszokat hanyagojjátok.
2011. nov. 4. 14:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elejében nem 55kb hanem kg elnézést :DD
2011. nov. 4. 15:04
 2/12 anonim válasza:
fiú/lány?
2011. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is 14 éves vagyok 155 cm 39 KG.Szerintem ne akarj hízni,inkább örülj hogy vékony vagy:)
2011. nov. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fiu
2011. nov. 4. 15:08
 5/12 anonim ***** válasza:

Én 22 éves vagyok, egy éves múlt a fiam. Én is 165 cm vagyok és 42 kg.

Voltam már 55 kg terhesség elött is, de azt mondták az úgy pont jó volt. Szerintem ehhez a magasságodhoz ez a súly tökéletes. :)

2011. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jo csak kicsit roszul esik hogy mindig piszkalnak a többiek :S
2011. nov. 4. 15:12
 7/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Azt hittem lány vagy. :)

Szerintem akkor sem vagy sovány. Lehet a csontozatod nem olyan erős- súlyos, ha egy picit erősítenél, biztos nem tűnnél soványnak. :)

2011. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:D okés köszönöm mindenkinek !
2011. nov. 4. 15:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyugi,fiatal vagy még:) Azzal meg, hogy piszkálnak ne törődj..ők se tökéletesek. Ha hízni szeretnél, akkor sportolj valamit, de mellé persze egyél ugyanúgy sokat. Szerintem ilyen alkatot örököltél, kérdezd meg szüleid, hogy fiatalkorukban volt-e nekik is hasonló problémájuk. Én is szüleimtől örököltem az alkatom..168 cm vagyok és 43kiló..hiába eszek akármennyit és engem is mindig piszkáltak a súlyommal..régebben elég rosszul estek a megjegyzések, de már én is rájöttem, hogy felesleges ezekkel foglakozni:)

L/18

2011. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj emiatt, sokkal egészségesebbek a vékony emberek, mint akinek túlsúlya van, és legalább ehetsz amit akarsz, nem kell fogyózni. Majd negyven után nő még pocakod is. :-))))))

Ha nem emiatt, akkor piszkálnának más miatt, sajna ez van.

2011. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!