Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék, de hogyan? 14/L

Hízni szeretnék, de hogyan? 14/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


14 éves lány vagyok, 156cm, és 44kg. Szokták néha mondogatni, (főleg, aki nem lát gyakran), hogy milyen vékony vagyok, eszem-e eleget. Igen, eszem. Viszont, nagyon finnyás vagyok. Húsból csak csirke-és pulyka mell jöhet szóba, meg ilyenek. Nem eszem olyan hű, de sokat, beismerem. Ez, azért is van, mert nagyon kevés fajta ételt eszem meg. De, én is mostanában észreveszem magamon, hogy tényleg eléggé vékony vagyok... pedig soha nem panaszkodtam az alakommal.

Mit egyek, vagy mit tegyek, hogy egy-két kilót magamra szedjek?


2011. nov. 10. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is rengeteg szénhidrátot, kenyeret, cukros italokat cólát ja és a csirke és a pulykahús elég sovány. Próbálnod kellene egy kis sertéshúst enni, vagy szalonnát. esetleg jó kis babgulyást, oldalast, kolbászt meg ilyeneket
2011. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!