Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van fent itt több ilyen kérdés, de egyikben se találtam meg a rendes választ erre a kérdésre, vagy lehet, hogy van valahol, csak azt kihagytam. Szóval, fiú vagyok, 176 cm és 50kg. Régóta szeretnék már hízni, de sehogy sem sikerül. Akármennyit, akármit eszek, egy kiló se jön fel rám. Szoktam edzeni is egy héten 3-szor, hétfő-szerda-péntek. Ezt februártól csinálom aktívan, de semmi eredménye, vagyis a súlyom nem nőtt, csak az izmom, de nagyon vékony vagyok és ez így nem jó! A kérdésem pedig a következő, min kéne változtatnom? Az étrenden kéne változtatnom, vagy esetleg más dolog van a háttérben? Szüleim azzal bíztattak, hogy még mivel 16 éves vagyok, így még a magasságom nő, és majd ha a növésben megállok, akkor lehet, hogy 20 kilót is felszedek magamra, de nem nagyon hiszek ennek..
2011. nov. 3. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkabb a sport kategiriaba tedd a kerdesed...amugy tuti a kajad nem jo,de en annyira nem ertek hozza,maj a sport kategoriaban adnak neked tanacsokat.
2011. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyél ritkán (mondjuk naponta egyszer), de akkor sokat.

Elméletileg át fog állni a szervezeted a raktározásra.

2011. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!