Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet lefogyni sport...

Hogy lehet lefogyni sport NÉLKÜL? Eléggé lusta vagyok. Általában koplalok.

Figyelt kérdés
Nagyon kövérnek érzem magam, pedig körülöttem mindenki azt mondja, hogy már majdnem anorexiás vagyok. 17 éves srác vagyok, 175 centi magas, 68,5 kiló. Akit érdekel, annak képet is küldhetek privátban.
2011. nov. 17. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell koplalnod,nem kell sportolnod,elég ha ülsz a számitógép elött,és megpróbálsz normálisan táplálkozni,böven gyümölcsöt!
2011. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor szerintem jó, ha simán sovány vagy, de fiúként jó lenne izmot felszedni, gondolom csont és bőr kombó mellett jobban meglátszik 1-2(3-4-5) kiló háj is, főleg hasadon. Szóval szerintem konditerem, de nem kell itt ilyen kemény fekvenyomásra vagy ilyesmire gondolni, van sok gép, amivel edzhetsz kisebb súlyokkal hatékonyan. Én is ezt csinálom egy fél éve, és meglátszik,erősebb lettem, meg jobban bírok mindent (tesiórákat, vagy csak simán egy lépcsőn felmászást). Mondjuk én jóval nagyobb vagyok, 190 felett és 94 kiló, de a sport nem árt ( ha egészségesen kezdesz neki, előtte kardiológushoz, orvoshoz jó, ha elmész).

15/F

2011. nov. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lol második kérdező:D

17 éves SRÁC vagyok,175 centi magas......

2011. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
iGEN KÖCSÖG, EZÉRT íRTAM, HOGY SZEDJEN FEL IZMOT, MERT NEM LÁNY.
2011. nov. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!