Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tele van az epehólyagom. Mit...

Tele van az epehólyagom. Mit használhatnék epehajtó ként?

Figyelt kérdés

Google a barátom, tudom. Már néztem is, de eléggé brutális kúrát találtam. Valami humánust tud valaki.

Félek, nehogy kő legyen belőle.


2011. nov. 19. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cholagol-cseppek, fekete retek.
2011. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A fekete retek az egyik leghatásosabb szer epeproblémákra, és most éppen szezonja is van.
2011. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
menta tea (fodormenta, borsosmenta)
2011. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Leghatásosabb a feketerek-lé,vagy maga a retek.
2011. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt honnét lehet tudni, hoyg tele van az epehólyagod?:-o
2011. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az epehólyag elvileg kiürül, ha étkezés után táplálék kerül a patkóbélbe, kivéve ha pl. egy kő elzárja az epe útját.


De honnan tudod, hogy tele van az epehólyagod? Voltál ultrahangon?

2011. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, honnan tudod, hogy tele van.
2011. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem is ez érdekelne. Már jó pár évet megértem, de még most sem tudom, hogy áll az epehólyagom...
2011. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megpróbálom a fekete retket! Ma pont menta teát ittam, véletlenül. Erre mondják, hogy nincsenek véletlenek! :)


Ultrahang vizsgálaton voltam, csak kíváncsiságból, mert néha ha zsírosat eszek szúrt a jobb oldalon. Kövem nincs, hál-istennek. Az UH-os doki mondta, hogy nagyon lusta epehólyagom van, mert telis tele van váladékkal, de kő nincs. Küldött belgyógyászhoz, de gondoltam előbb itt próbálkozok. Kaptam is tanácsot, megnézem mi lesz?


Ja, és honnan veszem észre, hogy kipucolódott a sok cucc?

2011. nov. 20. 22:22
 10/11 A kérdező kommentje:

14:26-os válasz rójának!

Ha már jó pár évet megértél és nem tudod, hogy áll az epehólyagod. Akkor biztos jól áll, :) mert ha nem jó állapotban lenne azt már megérezted volna szerintem. De egy Uh vizsgálat mindent megmutat. Persze, ha nincs panaszod, akkor fölösleges.

2011. nov. 20. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!