Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 17 évesen 3 napos almakúra?

17 évesen 3 napos almakúra?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes kipróbálni? Hallottam már jót és rosszat is róla, meg azt is, hogy ilyen fiatalon nem érdemes... Eddig még nem csináltam ilyen jellegű kúrákat, csak most felkeltette az érdeklődésemet..

Vannak következményei?



2011. nov. 20. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Redukáld le egynaposra. Attól még bajod nem lesz. Inkább ismételd hetente egyszer. A három nap fehérje megvonás a te korodban nem egészséges.
2011. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az alma az egyik olyan gyümi ami szinte büntetlenül ehető, viszont ennyi mennyiségnél már a sav marni fogja a gyomrodat, ha csak ezt kívánsz enni 3 napig.

Szó szerinti bajod nem lesz belőle, de egyet értek az előttem szólóval, hogy ne csináld 3 napig. Csak úgy kipróbálni dolgokat nem túl szerencsés...

2011. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!