Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A disznóvér iható?

A disznóvér iható?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam disznóvágáson és a házigazda ivott a véréből. Nem vagyok elmebeteg, se vámpírb*zi, csupán érdekel.
2011. nov. 25. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg szokták sütni a vért, s úgy eszik meg, ill. felhasználják a disznótorosnál.
2011. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nyers vért? Gratulálok neki.. Kb. annyira egészséges nyersen, mint a disznóhús. Meg szokták sütni.
2011. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inni még senkit sem láttam, de disznóvágáson meg szokták sütni a vért hagymásan. Hmm, az friss kenyérrel isteni.
2011. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sült vér, vérpörkölt, ezek extra csemegék. Na de nyersen?! Én is hallottam is, láttam is, hogy van aki issza, de nekem ez már gusztustalan.

Van akinek az sem fér bele, hogy a frissen fejt tejet úgy habosan, melegen fogyassza - nekem az nagyon is bejön. Ízlések és pofonok ...

2011. nov. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nála biztosan a szertartás része, vagy köszvényes és régen sózott disznóvért köszvény kezelésére használták.
2011. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fogalmam sincs, iható-e,de ki az a hülye, aki nyers vért akar inni?
2011. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hat mivel disznovagasrol van szo,gondolom videken tortent ez.engem nem lep meg ez se,habar meg ense hallottam ilyenrol,viszont tudom hogy a disznovagas nagy unnep es ott palinka is van... lehet h az illeto sok palinkat ivott es a vert bor-nak gondolta:P:))
2011. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!