Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sok csirkemell káros? Többi lent.

Sok csirkemell káros? Többi lent.

Figyelt kérdés

mondják hogy a sok felvágott káros meg zsiros. ez ok. Anyu kitalálta hogy a szendvicsemre rakjak sült csirkemellet,az nem zsiros és egészségesebb.

ha én hétköznap meloba mindig csirkemellet eszem szendvicsbe az sok? mert mit tehetnék szendvicsre? csak vajas vagy zöldséges nem jo attol éhen is halnék. valahogy attol már egy ora mulva éhes leszek mig ha van rajta vmi hus származék kibirom 3at is.

most akkor mit lehet? mi sok?


2011. nov. 25. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

rakjál bele mindig más fajta szalámit, vagy csirkemellet, esetleg megkenheted ilyen túrókrémmel, akkor elég mellé a zöldség.

és emellett lehetne egyéb feltéteket is, pl sajt, tojás, akkor szintén elhagyható a szalámi..

2011. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen sajtra is gondoltam,meg szeretem a májkrémet avgy kenömájast is. igazábol a szalámi és felvágottféléktöl már nagyon kivagyok.
2011. nov. 25. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem, nem káros.

2011. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha iszok mellé zöld teát akkor nem káros ? XDDDDDDD
2011. nov. 26. 07:37
 5/7 anonim ***** válasza:
A felvágottak eleve nem egészségesek. Tele van mindennel...bőr,ízfokozó,nagy mennyiségű só,állagjavítók...stb. Ne egyél minden nap húst. Lehet tenni a szendvicsbe különféle krémeket. Padlizsánkrém, sárgaborsókrém, tojás, sajt, stb...Ne legyen már ennyire egyoldalú a táplálkozás. Ha nincs felvágott megáll az élet? Én pl. egyáltalán nem eszek felvágottat.
2011. nov. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Bizony! A zöld teával még egészségesebb :D Én nagyon egészséges vagyok!

2011. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

jaaaaj ez a neved..basszus...ekkora marhát XDDD na nem baj....mármint én vagyok marha nem te:)


uccso elöttinek meg igen igazad van, majd igyekszem váltotzatosna enni, egy hét alatt meg is untam a csirkemellet is. most kenömájasozok meg sajtozok:)


köszönöm a válaszokat:)

2011. nov. 29. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!