Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg káros az édesítőszer?

Tényleg káros az édesítőszer?

Figyelt kérdés
Valakitől hallottam nemrég, hogy rákot okozhat. Az interneten is utánna olvastam, de itt többen írták, hogy nem káros. Akkor most hogy is van ez? Mostanában elég sokat használtam belőle, kicsit meg vagyok ijedve.
2011. nov. 19. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Valaki szerint az, valaki szerint nem az.


Az aspartam egy edesitoszer. A szer feltalaloja(forgalmazoja) a Monsanto ceg.

Az aspartam ellenzoi allitjak, hogy a szer cukorbetegseghez vezet.

Az amerikai cukorbetegek szovetseget evente tobb billio (nem millio) dollarral tamogatja egy ceg. A neve Monsanto. - nekem mar ez eleve gyanus.

En inkabb nem fogyasztom. Elhiszem hogy artalmas es kesobb nem fogok porul jarni.

Ha elhiszem, hogy nem artalmas es kesobb rakot kapok, akkor kivel csesztem ki?

2011. nov. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Össze-vissza olvasni róla mindent, én még soha nem használtam semmilyen édesítőszert, maradok a méznél és a gyümölcscukornál, nem kell túl sok édességet fogyasztani, de azt inkább a természetes formájában, ez az elvem.
2011. nov. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
persze, hogy káros, mint minden mesterséges étel és kiegészitő.
2011. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!