Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet, hogy bulémiás vagyok?

Lehet, hogy bulémiás vagyok?

Figyelt kérdés

-Akármennyire is lefogyok, még mindig kövérnek érzem magam

-Igyekszem kerülni a családi étkezéseket

-Hatalmas mennyiségeket eszek meg mégsem hízom

-Elég sokat foglalkozom a fogyókúrával

-titokban eszek

-Gyakran hordok bő, laza ruhákat hogy elrejtsem az alakom


2011. nov. 28. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Akarod mondani anorexiás maximum....A bulémia teljesen más!Szerintem "csak" önképzavarod van és ez miatt vetíted ki az életed több területére is az evés témát.Vagy csak divatmajom ,akkor meg inkább hülye....
2011. nov. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Hatalmas mennyiségeket eszek meg mégsem hízom" akkor minek foglalkozol te fogyókúrával?


"Akármennyire is lefogyok, még mindig kövérnek érzem magam " zabálással fogysz?hol itt a baj?


"Igyekszem kerülni a családi étkezéseket " azok a nagy kajálások általában és te írtad ,hogy zabálsz....csak én nem értem?


"titokban eszek " így foglalkozol a fogyókúrával?ejhaaa

2011. nov. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem hanem amikor elém teszik a kaját, hogy tessék egyél, akkor alig tudok enni, de ha csak úgy magamban vagyok valamit általában rágcsálok :S

elvileg nem vagyok kövér 167cm és 55kg körül vagyok de én kövérnek látom magam :(

2011. nov. 28. 23:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy az.

Sportolj valamit, akkor nem fogod úgy érezni, hogy nem ehetsz mások előtt, ha mindenkinek elújságolod, hogy mennyit mozogsz, nem fogod majd szégyellni sem az evést.

2011. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem vagy dagi se vékony te jelenleg pont jó vagy!Ha kövérnek érzed magad az lehet az egyenlőtlen súlyeloszlás miatt tehát lehet a combod kicsit nagyobb vagy a feneked hasad mint a többi testrészed így aránytalannak érzed a dolgot ez ellen futással különböző gyakorlatokkal tehetsz.A net tele van letölthető megmozgatós videókkal.
2011. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a bulémiások sokszor nem is tudják, hogy már "beleestek" a betegségbe. :D hánytatod magad,hashajtózol, evés után azonnal "bünti" sportolsz? ha ezek közül igen a válasz bármelyikre, akkor esetleg...

de én azt mondanám, hogy önképzavarod van :D

2011. nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!