Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetek a kellemetlen...

Mit tehetek a kellemetlen szajszag ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon szornyu a leheletem. Amikor terhes voltam akkor kezdodott az egesz, akkor azt hittem majd a 3ik honap utan elmulik de a baba mar 10 honapos es nekem meg mindig undorito a leheletem, Biztos vagyok benne hogy nem a fogaimmal van problema hanem bizonyos etelek valtjak ki vagy pedig ha ures a gyomrom.
2009. máj. 14. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy cukorbeteg?Mert olyankor szokott lenni olyan acetonos szájszag.Szerintem nézesd meg a cukrod.
2009. máj. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg valami gyomorprobléma is okozhatja. Ebben az esetben sem segít semmilyen fogmosás, ha a gyomrodból jön. Kérj egy kivizsgálást, ennyit megér. Hisz a rossz szájszag nemcsak neked kellemetlen, de a környezetednek is.
2009. máj. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnezetem a cukromat, koszi a tanacsot! En viszont arra is gondoltam hogy valamilyen etelt nem bir a gyomrom es attol van ez a szag.
2009. máj. 14. 10:38
 4/4 anonim válasza:
0%
ne nyisd ki a szadat. majd legfejjebb bologatsz.
2010. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!