Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek? Kicsi vagyok!

Dorothy2000* kérdése:

Mit tegyek? Kicsi vagyok!

Figyelt kérdés
Segítsetek! Mit tegyek! Kicsi vagyok! Le akarok fogyni! 11. Éves. A sport nem megy. A suliba muszáj ennem csak nyáron tudnák mag télen de az rövid idő
2011. dec. 1. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem megy a sport?

A nem evés, még a felnőtt fogyókúrázóknál se túl jó megoldás, nálad meg 11 évesen végképp nem.

Próbáld ki, hogy kevesebbet eszel, de egyél mindenképp. Ne egyél meg mindent amit elédraknak, vigyél kevesebb reggelit, esetleg gyümölcsöt uzsonnázz, és tényleg keveset vacsorázz.

Ha kevesebbet eszel mint eddig, fogyni fogsz.

2011. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogyókúrára ne is gondolj, de ugyanakkor tudatosan alakítsd ki az étrended, anyud biztosan segít neked ebben. Egyél bátran husikat, de inkább sovány húst főzve, párolva, grillezve, és a soványabb felvágottakat. Sok-sok főzeléket főzve párolva és amit lehet, azt nyersen is. Valamint gyümölcsöket, salátákat, ez utóbbi lehet főétel is. Tejtermékekből is a kissebb zsírtartalmúakat válaszd. Tésztaféléből, kenyérből, édességből visszafogottabban egyél, de nem kell teljesen lemondani róluk. Fontos az is, hogy legyen meg a napi ötszöri étkezés.
2011. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!