Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek, ha valaki SOHA nem eszik a húsételekhez zöldséget, akár nyersen, akár párolva?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó.
2011. dec. 12. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi. Ha amúgy eszik zöldséget/gyümölcsöt, hogy legyen a szervezetében vitamin, és változatosan, kiegyensúlyozottan eszik. Tök mind1, hogy a húshoz konkrétan ezik-e v sem.
2011. dec. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bánomisén ***** válasza:
Semmi. Én is krumplit, rizst ettem köretnek, így nőttem föl, nálunk ilyen a családi konyha. Az elődök a zöldséget nem köretnek csinálták meg. Leginkább belefőzték a levesbe.
2011. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor másképp fogalmazom. Nem csak húshoz, hanem semmihez. Csak azért írtam a húst, mert az ember úgy önmagában valóban ritkán eszik zöldséget. Anyósomról van szó, egyáltalán nem étkezik változatosan, alig eszik vitaminos dolgokat és közben folyton panaszkodik az egészségére. Folyton csak hús tésztával, vagy krumplival, esetleg néha készít főzeléket. Arra hivatkozik, hogy nem tudja elrágni, mert kevés a foga. Mondom neki, hogy néha pároljon vajon répát köretnek, azt puhára meg lehet főzni. Erre a válasz: ááá múltkor a kínaiban evett és nem volt rendesen megfőzve. (pedig én nem azt mondtam, hogy a kínaiban vegyen) Végül azzal zárta le, "Hogy a zöldség a németeknek való, azok zabálnak mindenhez nyers zöldséget." Kész, feladom, nem győzködöm tovább.
2011. dec. 12. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ásványianyag, és nyomelem hiánya léphet fel. Hosszú távon károsítja az egészségét. Nekem is van ilyen ismerősöm. Látszik is rajta a hiányos táplálkozás. Sokkal öregebbnek látszik a koránál.
2011. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!